Vítejte v nové realitě

Schumannova rezonance

Zajímali jste se někdy o Schumannovu rezonanci? Tady je jeden alternativní pohled:

Staří Indové nazývali frekvenci 7,83 Hz frekvencí ÓM. Podle Wikipedie Schumannova rezonance je frekvence, ve které kmitá elektromagnetické pole nad zemským povrchem pod ionosférou. Tento prostor rezonuje stejně jako ladička a elektromagnetické vlny v něm vyvolávají blesky. Někdy se těmto frekvencím říká „tlukot srdce planety“.

Po mnoho let se tato frekvence udržovala na stabilní hodnotě 7,83 Hz jen s velmi malými odchylkami. Ale v červnu 2014 nastala změna. Ruské monitory zaznamenaly prudký vzrůst na 8,5 Hz. Od té doby bylo v některých dnech zaznamenáno dokonce zvýšení na 16,5 Hz.

Vědci se zprvu domnívali, že jejich přístroje jsou poškozené, ale po kontrole se zjistilo, že naměřená data jsou přesná. Co se děje?
Zemská frekvence se jasně zrychluje. A protože Schumannova frekvence je vždy v souladu s alfa a theta frekvencí lidského mozku, je to i důvodem, proč se nám často zdá, že se čas zrychlil, a události a změny v našem životě jsou častější a rychlejší.

ionosféra

Tyto nové rezonance jsou přirozeně v souladu s lidskými mozkovými frekvencemi. To nevyhnutelně znamená, že se měníme. 7,83 Hz je frekvence alfa a theta stavu. Tento stav je stavem relaxace, jakéhosi snového stavu, stavu očekávání událostí.

Frekvence 8,5–16,5 Hz znamená posun z theta stavu do mnohem klidnějšího stavu alfa s mnohem pozornějšími frekvencemi stavu beta.

To znamená probouzení kognitivních (poznávacích) funkcí mozku. Protože frekvence ukazují náhlá zvýšení na 12–16,5 Hz (bílá místa na grafech), je to ještě mnohem zajímavější. Frekvence 12–15 Hz, Sensory-Motor Rhytm Frequency (SMR) je ideální frekvencí „probuzeného klidu“.

Myšlenkové procesy jsou klidnější a mnohem jasnější, jsme „na vlně“ nebo ve stavu „já vím“. Planeta Země se probouzí a my s ní.
Zemské magnetické pole, které je schopné ovlivňovat Schumannovu frekvenci, posledních 2000 let slábne, a nejvíce právě v posledních letech. Nikdo neví proč.

Starý Indický mudrc mi jednou řekl, že magnetické pole Země bylo kdysi nastaveno cizími bytostmi proto, abychom zapomněli smysl života, naše duchovní dědictví (z jiných zdrojů – je to, pravděpodobně, i důvod, proč jsme vůbec schopni mít náboženství, t.j. uctívat cizí entitu jako boha.

Současné změny magnetického pole tento blok rozpouštějí a dovolují nám pomalu se rozpomínat a uvědomovat si skutečnou vyšší pravdu.

V souvislosti s těmito změnami je možné, že se cítíte více unavení, vyčerpaní, zmatení a deprimovaní. Dokonce divní, nebo jako byste sem ani nepatřili – to všechno souvisí s probíhajícími změnami. Někdy to není snadné, ale je to část vašeho osobního a unikátního PROBOUZENÍ.

Autor: Dr. Kathy Forti. Z angličtiny přeložila V. Vykouřilová.
Převzato z: http://inner-light.ning.com/profiles/blogs/proc-vzrusta-schumannova-zemska-rezonance
Původní zdroj v angličtině: http://www.trinfinity8.com/why-is-earths-schumann-resonance-accelerating

 

1 komentář

  1. Zlatica Jurišová

    Ďakujem 🌈☘️🤗

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

© 2024 Probuzené vědomí

Šablonu vytvořil Anders NorenNahoru ↑