Nedávné zatmění a konkrétně Krvavý úplněk aktivovaly silné energie, které se týkají specificky Vyššího mužského vývoje. Díky božským energiím, které byly uvolněny skrze tuto bránu, mnoho mužů, kteří jsou předurčeni se v nadcházejících letech spirituálně rozvinout, prochází nyní velmi intenzivním obdobím.

Tito muži nyní reagují na zvyšující se tlaky Vesmíru, aby vstoupili s velkou odvahou a přesvědčením do svého Svatého záměru. Posvátné energie, které nyní pracují kolem božského mužství tlačí, aby co nejvíce mužů změnilo svůj život. Božské energie jsou zažehnuty v čakrách mužů, kteří jsou připraveni udělat velký krok vpřed pro mužskou vibraci této planety. V následujících letech tito udatní muži budou aktualizovat, ztělesňovat a používat nové Posvátné mužské kódy, aby vyléčili zlomenou mužskou duši, vytvářející novou vlnu vyvinutých mužských bojovníků, kteří jsou zde, aby podpořili znovuobjevené božské ženské paradigma.

Vesmír chce, aby tito muži nyní věděli: nejste sami. Jste hluboce podporováni. Jste povzbuzováni, abyste opustili svá pohodlná místa a vstoupili do nádherného nového světa. Pokud se nyní cítíte velmi nepohodlně díky pocitům ve svém srdci, které vám mohou říkat „Odejdi“, „Riskuj“, „Rozvíjej se“, „Změň se“ a další mantry, které navrhují velkou změnu a riskování – slyšíte své anděly správně.

S největší pravděpodobností nyní přestřihujete nějaké důležité provazy. Nebo to zvažujete. Zřejmě jste velmi vystrašení nebo přinejmenším zneklidnění. To nezní jako dobré znamení, ale je jím. Jste vedeni a silně směrováni k přestřižení pout se starými vzory a hlavně těmy, které mohly být pro vás vytvořeny vaším otcem – a již déle neladí s vaším rozvíjejícím se Já.

Pošlete svému otci lásku, světlo a odpuštění. Dejte mu povolení být tím, kým je. Možná raději, dejte sami sobě svolení být tím, kým jste. Jste tu, abyste žili jiný život. Jste tu, abyste přetvořili, rozbili a vytvořili nové vzorce lásky a práce.

Je to zastrašující, protože víte, že brzy opustíte něco, co bylo pohodlné a stačilo to. Nyní, a je jedno jak moc, zkoušíte a formujete se, zažíváte rostoucí vnitřní bolest a intenzivní dušení. Musíte se odpoutat brzy. Je to tady. Vynoření.

Jste podporováni více než si dokážete představit. Vaše budoucnost je tak vzrušující, tak nová, tak zásadní.

Jste pro Zemi Darem.

Autor: Sophie Bashford
www.sophiebashford.com

S Láskou přeložila: Martina Atiriamin Christová www.SlunecnaBrana.eu

Zdroj: Facebook.com/SophieBashfordIntuitive

Tento článek lze nekomerčním způsobem šířit v originální formě s uvedením jména autora a překladatele, aktivním odkazem na stránky www.slunecnabrana.eu a všemi dalšími uvedenými aktivními zdroji, včetně této poznámky.

Autorem obrázku je pravděpodobně Justin Totemical.