Lví brána

Protože to cítím jako aktuální a důležité sdělení, sdílím článek od Slunečná brána.

Milí spolutvořitelé,

začněte se připravovat na otevření Hvězdného Portálu „Lví Brány“ 8. 8. 2015 (Portál 888). K tomuto spirituálnímu otevření dojde 25 července, vyvrcholí 8. srpna a 12. srpna se uzavírá.

Lví Brána je důležitým harmonickým vyrovnáním, které aktivuje světelné kódy a přenosy stimulující spirituální energii v nás. Slunce se během tohoto období nachází v astrologickém znamení Lva. Symbol zodiaku Lva se během této energetické brány shoduje s astrologickým vyrovnáním Slunce.

Portál Lví Brány aktivuje extrémně silnou posvátnou geometrii a propojuje nás s naším pradávným napojením na Egypt a Sirius. To je také spojeno s aktivací sjednocení dvojplamenů.

Dbejte o sebe po stránce stravy. Jezte co nejčistší potraviny, hodně ovoce a zeleniny v bio kvalitě. Vzdalte se nečistému prostředí. Choďte hodně do přírody, choďte bosí, koupejte se v přírodních vodách, pijte čistou pramenitou vodu pokud možno z lesní studánky, odpočívejte, dívejte se do Slunce, Měsíce a na hvězdy (Jak se dívat do Slunce).

Naslouchejte svému vnitřnímu vedení. Pokud cítíte potřebu někoho kontaktovat, udělejte to. Mnoho z vás se propojí před títmto „otevřením“ s dalšími, kteří potřebují ukotvit nové vibrace a s kterými sdílíte důležitou inkarnaci v Egyptě.
Toto horké léto, vibrace a informace, které k nám přichází skrze Slunce prostřednictvím jeho světla, nás připravuje na velký energetický posun, ke kterému dojde v druhé polovině září 2015. Velká podpora přichází právě ze Siria. Připravujte se vědomě. Doporučuji také pít vodu aktivovanou Sluncem. Do velké 5l zavařovací sklenice uložte větší křišťálovou drúzu (ne jen malý kamínek), přikryjte plátýnkem a gumičkou upevněte. Postavte na holou zem (hlínu, písek). Nechte na plném Slunci celý den a pod hvězdami a Měsícem celou noc. Poté pijte.

V Lásce
Martina Atiriamin

Autor článku a překlad: Martina Atiriamin, www.slunecnabrana.eu
Zdroj: http://www.sophiebashford.com/