Vítejte v nové realitě

Sedm těl člověka

Sedm těl člověka

1. Fyzické tělo

Je kotevním bodem našeho Vyššího já, aby mohlo zkoumat tajemství bytí ve hmotě. Je velmi citlivé na programování dotykem během několika minut po narození. Nese vzpomínky na tento a předchozí životy.

2. Éterické neboli astrální tělo

Většina karmy, což je zúžení univerzálního toku energie způsobené zkresleným vnímáním, se udržuje v astrálním těle (pouze malá část je ve fyzickém těle). Sestává se z namodralých světelných linek. Vytváří akupunkturní body a hlavní a vedlejší čakry v místě křížících se energetických linií. Kde se kříží sedmkrát, tam je akupunkturní bod, kde se kříží třináctkrát, tam je vedlejší čakra, kde se kříží dvacetkrát, tam je hlavní čakra. Toto tělo je lineární a je umístěné 2,5 cm od fyzického těla.

3. Emocionální tělo

To je aurické pole. Minulá traumata jsou držena v prvních třech tělech (ve fyzickém, astrálním a emocionálním). Proto, když překonáme svoji minulost a vybalancujeme naše podosobnosti, toto tělo se projasní. Je to plynoucí tělo dosahující do vzdálenosti 35 cm od fyzického těla.

4. Mentální tělo

Pokud vybalancujeme tři mysli, a také levou a pravou hemisféru, přestane mentální tělo blokovat přístup k vyšším tělům. Toto tělo je lineární a nachází se ve vzdálenosti asi 35 cm od fyzického těla.

5. Spirituální emocionální tělo

Pokud máme přístup k tomuto tělu, začneme žít bez času, což nás sladí se záměrem nekonečna. Toto tělo je tekuté pole a dosahuje zhruba 50 cm od fyzického těla.

6. Spirituální mentální tělo

Informace v tomto těle obsahují specifika týkající se šablony pro tento život. Pokud máme přístup k tomuto tělu, začínáme vidět z vesmírné perspektivy. Začínáme vidět nevinnost a hodnotu každého života, jak zrcadlí Nekonečnu to co je i to co není. Vidíme, že neexistuje žádná vina, což snadno rozpouští jakékoliv posuzování. Toto tělo je lineární a nachází se ve vzdálenosti asi 50 cm od fyzického těla.

7. Spirituální tělo

Je z biliónů vlákének světla vyzařujících z centra životní síly – což je koule bílého světla velikosti grapefruitu. V květnu roku 2007 se přemístilo zpoza pupíku do srdečního centra. Každá živá bytost ve vesmíru je připojena ke kolektivnímu vědomí díky těmto paprskům spirituálního těla. To je důvod, proč jsme mikrokosmem. Toto tělo užívají šamani pro přesun do formy zvířete nebo jiné životní formy nebo pro přístup k paralelním realitám. Přesunou světelný bod nazývaný Shromažďující bod. Je umístěný na délku paže za srdcem a mírně vpravo. Spirituální tělo je lineárním polem vyzařujícím z centra na délku paže od fyzického těla.

2 komentáře

  1. Achelan

    2. Éterické (rastlinné – telesné pochody) nemôže byť astrálne (živočíšne – spojené s vášňami) a naopak 3. Emócie a vášne tvoria práve astrálne telo a aurické polia sú všetky polia nakoľko tvoria celé biopole … toť čo som postrehol 🙂

    • Tomas

      Ano, mas dobry postreh a nie len. V tomto texte sa nachadza viacero zavadzajucich informacii a odporucam sa nim neriadit. Autor pravdepodobne vychadzal z viacerych zdrojov a sam v tom nema jasno.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

© 2024 Probuzené vědomí

Šablonu vytvořil Anders NorenNahoru ↑