Vítejte v nové realitě

Pokud se rozhodnete milovat Probuzenou ženu

Pokud se rozhodnete milovat probuzenou ženu, nemůžete zůstat spát. Pokud se rozhodnete milovat probuzenou ženu, každá část vaší duše bude vzrušená, ne jen vaše sexuální orgány, natožpak vaše srdce.

Upřímně, pokud preferujete normální život, zůstaňte s normální dívkou. Pokud chcete ochočený život, hledejte jen ženu která si dovolila být ochočená. Pokud jen chcete ponořit palec do tekoucí vody Shakti, zůstaňte s opatrnou, ochočenou ženou, která se ještě nevrhla do divočiny Posvátného ženského oceánu. Je pohodlné milovat ženu, která ještě neaktivovala své vnitřní posvátné síly, protože ona netlačí na vaše spínače. Ona vás nebude zkoušet. Nedotlačí vás abyste se stali svým nejvyšším Já. Neprobudí zapomenuté a otupělé části vašeho ducha, který vás nutí vzpomenout si, že život nabízí mnohem více než jen tohle. Nepodívá se do vašich vyhaslých očí a nepošle šíp odlehčení pravdy skrze vaše tělo, třesoucí vámi abyste se probudili a rozdmýchává ve vás dlouho ztracené touhy pro Lásku duše.

Opatrná, neprobuzená žena bude krásně uspokojovat a těšit vaše ego, srdce a tělo. Bude tiše kráčet po vašem boku a vytvářet pocit, že jste potřební, zodpovědní, a že naplňujete svou mužskou roli. Pokud vám toto stačí, tak to přijměte, milujte ji z celého vašeho srdce, zůstaňte jí věrní a denně jí děkujite za dar její mírné, neohrožující ženské přítomnosti ve vašem životě.

Pokud vám tohle nestačí, pokud vaše srdce, tělo a duch prahne po „jiném druhu ženy“, té Divoké – pak vězte, že jste na vrcholu Duševního posunu transformace. Vězte, že děláte závažné rozhodnutí s karmickými následky.

Pokud si zvolíte vstoupit do aury a těla ženy, jejíž spirituální ohně planou, přijímáte, že potřebujete jistý stupeň nebezpečí a riskování, abyste rostli. Pokud jednou začnete milovat ženu této přirozenosti, musíte přijmout totální zodpovědnost za životní změny, které budou následovat. Váš život nebude stále ospale pohodlný. Váš život vám nedovolí zůstat uvíznutí ve starých kolejích a stagnujících rutinách. Váš život dostane radikálně novou příchuť a vůni. Budete zažehnutí přítomností divoké ženskosti, a to začne vysílat elektrické šoky spirituálního světla skrze váš celý čakerní systém, nalaďující vás na volání Božství.

Volba být sexuálně a romanticky intimní s probuzenou ženou vyžaduje mužskou odvahu kráčet nebojácně do neznáma. Ale budete sklízet odměny nad vaše mentální chápání. Vezme vás do neobjevených světů mystérií a kouzel. Povede vás okouzlená a napůl opitá láskou do divokých lesů smyslné extáze a zázraku. Ukáže vám posvátná nebesa naplněná hořícími hvězdami, že začnete pochybovat, zda stále žijete na stejné planetě, na které jste se narodili.

Zlomí vás a roztrhá vás tak, že vaše divoké vášnivé srdce vás přivede touhou napůl k šílenství. Budete ji chtít pohltit a prostoupit jí na každé úrovni tak, jak vaše mužská esence může pohltit a prostoupit svět – osvětlujíc Vesmír vaší oddanou láskou.

Uvidí vás tak, jak jste nikdy předtím nebyli viděni.

Bude vám důvěřovat.

Bude vás uznávat.

Bude uznávat vaše snahy udělat ji šťastnou.

Bude oceňovat vše dobré co děláte a vše dobré, čím jste.

Neuteče od vaší temnoty, protože vaše temnota ji neděsí.

Přivede vás polibky, pohlazením a láskou zpět do života. Bude mluvit slovy, kterým vaše duše rozumí. Nebude vás trestat za vaše chyby.

Je to obrovský risk milovat probuzenou ženu, protože najednou neexistuje místo kam se schovat. Vidí všechno, proto vás může milovat s hloubkou a přítomností, po které vaše srdce a tělo tak těžce prahne, tak dlouho, tak intenzivně… že pochybujete, zda jste vůbec byli živí po celou tu dobu, co byla pryč. Milovat takovouto ženu je rozhodnutí, které uděláte abyste začali žít nadšeně s vaší duší v plamenech. Váš život už nikdy nebude stejný potom, co jste pozvali její energii dále.

Vezměte tento risk na sebe nebo udělejte krok zpět, zůstaňte s normální dívkou a přijměte jiný, bezpečný, pohodlnější a tak nějak klidnější život.

Jen se ujistěte, že pokud si vyberete to druhé, nebudete trávit zbytek vašich dnů dívajíce se zpět přes rameno, napjatí uvidět ještě jednou mlhavou vizi Ženského tajemství, které nyní zmizelo z dohledu. Dávno odešla… po spirále vzhůru zpět ke hvězdám, vzdáleným galaxiím a ráji… odkud přišla.

Překlad: Martina Atiriamin, www.slunecnabrana.eu

Autor: Sophie Bashford, zdroj: http://firstcontactgroundcrewteam.com/if-you-choose-to-love-an-awakened-woman/
Tento článek lze nekomerčním způsobem šířit v originální formě s uvedením jména autora a aktivním odkazem na stránky www.slunecnabrana.eu a všemi dalšími uvedenými aktivními zdroji, včetně této poznámky.

23 komentářů

 1. omnius

  Naozaj si mozeme vedome a planovane vybrat koho budeme milovat a ako intenzivne?

  • Váša Vaší

   Odpovím tak jak to aktuálně vnímám ze své úrovně vědomí: ano i ne. Záleží na tom z jaké úrovně se na to díváte – na jedné úrovni si nemůžete vybrat vůbec nic a vše co se Vám děje, se děje proto, abyste se to naučil přijímat. Z jiné úrovně si vybírám a tvořím – pak je odpověď ano. Záleží na které úrovni se vědomě pohybujete (což se samozřejmě průběžně mění). A těmi úrovněmi bych nerad mínil vyšší nebo nižší, prostě jiné – pokud to mysl pobere 🙂

   • Máša Maší:)

    No mne přijde, že ten článek je hlavně o tom, jestli když muž na takovou ženu narazí, jestli se z té síly, co z ní vycítí nepo.. a raději to předem neotočí anebo jestli se rozhodne, resp. je připravený do toho víru skočit..

 2. Lucie

  Děkuji

 3. Petr

  Pro tudle chvili mi to pomohlo hodne pochopit; dekuji za preklad/zveřejněni 🙂 Petr

 4. Jana

  I mně. 🙂 Také děkuju.

 5. Váša Vaší

  Rádo se děje 😉 A dík za překlad patří Martině Atiriamin – www.slunecnabrana.eu.

 6. Vladi

  Děkuji také. Odpověděl jsi výborně na otázku, zda si můžeme vybrat koho budeme milovat a koho ne. Vztah je vždy oboustranný a ta druhá strana, pro mě mužská, by měla být „na stejné vlně“ jako já. Juknu ještě na stránky autorky, nicméně cítím, že název: „pokud budeš následovat volbu, milovat probuzenou ženu“ napovídá o síle muže, který do toho půjde.

  • omnius

   Milovať ženu (akúkoľvek), je vždy poučné bez ohľadu na to, či o to stojíš ty alebo či o to stojí ona.

 7. Fráňa

  Tak to je naprosto přesný a nádherný. Přesně tohle teď prožívám 😇
  Moc, moc Ti děkuju za ten článek 🍀💝🍀

  • Váša Vaší

   Krásný. To Ti z celého srdce přeju…

 8. theamus

  zbytočný sexizmus. nevidím na tom popise nič čo by bolo špecifické pre ženu, čiže by to úplne kľudne mohlo byť „Pokiaľ sa rozhodnete milovať prebudeného človeka“

  okrem toho, ja sa nezvyknem rozhodovať že začnem milovať, proste sa mi láska prihodí. a čo som sa rozprával s ľuďmi, tak je to vcelku normálne. čiže tie slovné spojenia „rozhodnete sa milovať“, aspoň v tomto kontexte, sú dosť zavádzajúce.

  ale inak pekný článok

 9. theamus

  btw, ľudia málokedy od temnoty utekajú preto že ich desí.
  obvykle od nej utekajú preto že je proste nepríjemná, nepohodlná (až vyčerpávajúca). a nechce sa im ňou zaoberať, často ani v sebe, nie to ešte navyše v niekom inom.

 10. žena

  Theamus, přeju ti, abys potkal probuzenou ženu, která by tě milovala. Až budeš mít tu zkušenost, pochopíš, o čem ten článek byl 🙂

  • theamus

   žena, ja ti prajem aby si stretla prebudeného chlapa ktorý by ťa miloval. Až budeš mať tú skúsenosť, tak pochopíš že obmedzovať popisy takýchto vecí na jedno pohlavie je zbytočný sexizmus 😉

   • žena

    Ano, Theamus, máš pravdu 🙂 Jak jsi to poznal?? Probuzeného chlapa jsem k lásce ještě nepotkala 🙂 Vypadá to, že jsem při své odpovědi naskočila do jiného prostoru, než ze kterého jsi svůj příspěvek psal. Znovu jsem si ten článek přečetla a myslím, že pokud by byl napsán „stejný“ článek, který by se jmenoval „Pokud se rozhodnete milovat probuzeného muže“, určitě by se mi některá slova i věty fakt nelíbily. Myslím, že rozdíly mezi mužem a ženou jsou zřetelné, ať jsou probuzení nebo ne 🙂

 11. Hanč

  „Když budeš myslet na strašidelné věci, na něco nepojmenovatelného, co číhá v temnotě, pak aniž bys to vůbec tušil, myslíš na vidoucí ženu, která zaujala místo někde v té nesmírné rozlehlosti dole. Tady leží opravdová hrůza. Kdybys někdy natrefil na vidoucí ženu, která sešla na scestí, tak utíkej, co ti síly stačí!“
  Carlos Castaneda: Vnitřní oheň

 12. žena

  Strach je naše důležitá část, která nám ukazuje, kudy dopředu 🙂 Řešení je přijmout ho a zeptat se, jestli už nám ukázal všechno, co chtěl. Pokud ano, tak je vyřešeno 🙂 A vědomá žena se na scestí nedostane, protože pokud ano, nebyla vědomá. BTW: chápu, že se muži bojí, je to síla :-):-)

  • Váša Vaší

   Asi tak 🙂 Děkuju.

 13. Radek

  ufff, jsem rád že takové nepotkávám…:-)
  stejně je to všechno jen krásná pohádka, která se bohužel s reálným životem nepotkává…
  ale i snít je občas hezké, jen to probuzení je pak kapku kruté… 😉

 14. Vera

  Jak se probudit? Jak v sobe probudit zenskou energii a jak se dopracovat az k bozstvi zenskemu? Nemate k doporuceni neco pro zeny? Objevila jsem tenhle svuj „nedostatek“ a chci a musim se posunout dal, protoze se v soucasnem „stavu mysli“ necitim dobre. Porad mam pocit, ze mam ten krucek na dosah ruky, ale neni to tak a proto pokud mate nejake doporuceni, sem s nim 😉

  • Váša Vaší

   Věro, to je moc krásné, že jste došla k tomuhle uvědomění. To je ono! A teď si užijte cestu 🙂 Nechte se vést svou intuicí, znamení jsou všude. A trpělivost, odevzdejte to. Úsilím se v tomto případě nic nezíská. Klíč hledejte v tomhle: »se v soucasnem „stavu mysli“ necitim dobre«. Hodně štěstí. A pokud chcete nějakou inspiraci, napadá mne – zkuste kouknout na http://www.slunecnabrana.eu Martina Atiriamin tam teď dala hodně překladů Sophie Bashford o Probuzeném ženství.

   • Vera

    Dekuji! Byla jsem k tomuto uvedomeni jemne dokopana svym uzasnym lecitelem (Marianem Coufalem z Olomouce) a svoji kamaradkou, ktera ma tyhle vsechny veci jako konicek. Navic kdyz cloveku opet nevyjde nejaky vztah, tak se hodne zamysli, co se deje. A ackoli me ti dva jako kdyby „nakopli“, najednou to prislo samo. Jsem sice jeste porad prehnane rizena svoji muzskou energii, protoze se odjakziva snazim tu zenskou co nejvice zapudit, a proto take porad hledam navod, kde to prece bude jasne a logicky popsane a ono nic takoveho neni. Intuice a pocity. Intuici jsem mela vzdy uzasnou az neuveritelne, ale pocity jsem se snazila odjakziva zahrabat za silnou masku, ktera je vzdy vesela, uzasne nekomplikovana, mila a pratelska. Po noci stravene nad par texty Teal Divine Feminine nevim, co se deje, ale zacinam se citit naprosto bezduvodne stastna. A nevim proc a nevim jak. Najednou jako by bylo vse jinak. No az ten zmatek nebo nadseni zpracuji, tak dam vedet! 😀 Dekuji za Vas komentar a hura na ty preklady 😉

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

© 2024 Probuzené vědomí

Šablonu vytvořil Anders NorenNahoru ↑